Pronájem prezentační techniky

Kompletní ceník pronájmů naleznete ZDE

Chystáte akci a chcete ji zatraktivnit velkoplošnou projekcí z projektorů na plátna o velikosti až 6 x 4 m, plazmovými obrazovkami, velkoplošnou LED obrazovkou, profesionálním ozvučením či jinou technikou ? V tom případě jste zde dobře - na pronájem projektorů a další techniky se specializujeme už od minulého století.

Naše prezentační technika (projektory pro pronájem, plazmové obrazovky, TV stěny, počítače, notebooky, ozvučení, tlumočnické kabiny, podia atd.) zajistí na Vaší akci perfektní obraz i zvuk ve vnitřních i venkovních prostorách. Podpoříme prezentaci Vaší společnosti na výstavách, firemních i společenských akcích. Máme zkušenosti s řadou módních přehlídek, firemních prezentací, představení nových produktů, kulturních akcí, výstav, kongresů atd.

Jsme připraveni zajistit kompletní techniku: pronájem datavideo projektorů, pronájem projekčních pláten, pronájem plazmových obrazovek, pronájem ozvučení včetně mikrofonů, pronájem tlumočení, pronájem podií, pronájem osvětlení, pronájem plazmových stěn i LED promítací stěnou (včetně instalace a obsluhy po celou dobu akce).


    1. pronájem projektoru 12.000 ANSI lm a pronájem plátna 410x230 cm
    2. pronájem TV stěny 3x3 plazmová obrazovka (306x183 cm)
    3. pronájem plazmových obrazovek 65“ (165 cm) a 50“ (127 cm)
    4. pronájem podia a pronájem ozvučení a mikrofonů včetně obsluhy

Sestavíme Vám kalkulaci (cenová nabídka na pronájem) dle Vašich individuálních požadavků. Můžeme se i s Vámi sejít přímo v centru Vaší budoucí prezentace, abyste se sami rozhodli, zda podpořit Vaši prezentaci pronájmem projektorů včetně projekčních pláten, instalací velkoplošné LED obrazovky, nebo plazmovými obrazovkami. Navrhněte své představy a přání, ostatní je naše starost. Samozřejmostí je doplnit obrazové prezentace z dataprojektorů nebo plazmových obrazovek pronájmem mikrofonů i dalšího ozvučení, v případě pronájmu LED stěny zajistíme i výkonné ozvučení. A vše se může odehrávat i na podiích…


ZAVOLEJTE SI NEBO NAPIŠTE SI O CENOVOU KALKULACI (NABÍDKU)

DOTAZY, POPTÁVKY A OBJEDNÁVKY pronajem@fastcr.cz

Martin Malát   – 603 430 038 – martin.malat@fastcr.cz
Václav Šimek  – 606 343 591 – vaclav.simek@fastcr.cz
Zdeněk Kripner  – 730 167 087 – zdenek.kripner@fastcr.cz

Kompletní ceník pronájmů naleznete ZDE.

Obchodní podmínky a pokyny na pronájem prezentační techniky naleznete ZDE.

Pronájem projektorů, pronájem prezentační techniky, pronájem plazmové obrazovky, pronájem projekčního plátna, pronájem ozvučení, pronájem mikrofonu, pronájem podia, pronájem plazmové TV stěny, pronájem velkoplošné obrazovky, pronájem LED stěny

Revoluční projektory Casio
První projektor vybavený novým Laser & LED hybridním světelným zdrojem s životností až 20.000 hodin.